Adopcje

Od wielu lat współpracuję z Fundacją KASTOR, razem pomagamy bezdomnym zwierzętom- zapewniam im opiekę, miłość, miejsce w moim domu, a następnie szukamy dla nich nowych, troskliwych opiekunów. Udaje nam się wspólnie również wysterylizować najbardziej potrzebujące okoliczne zwierzęta.

 

Kontakt w sprawie adopcji  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obecnie w moim hotelu na domy czekają:

 

Niwka - która zostanie prawdipodobnie na zawsze

suczka, która od bardzo długiego czasu błąkała się na jednej z podkieleckich wsi. Totalnie przerażona, nie było mowy, żeby dała do siebie podejść nawet karmicielom, którzy dokarmiali ją od roku..
W końcu sie udało...Niwka została cudem uratowana, była w wysokiej ciąży, która zagrażała jej życiu..mimo osłabienia przerażona uciekała na widok człowieka.
  Początkowo po trafieniu do hotelu od wszystkich trzymała się z daleka. Była wystraszona i nieufna. Teraz wita nas machając radośnie ogonem, pilnuje dzielnie podwórka. Jeszcze nie wchodzi do domu, ale z zainteresowaniem obserwuje jak robią to inne psy. Każdego dnia  robi postępy.Obecnie Niwka jest radosna, bawi się z psami, podbiega do wyciągniętej ręki i  delikatnie daje się pogłaskać.
Szukamy jej domu z ogródkiem, żeby miała swobodę, bo chodzenie na smyczy na razie nie jest jej mocną stroną.

Niwka jest odrobaczona, odpchlona,wysterylizowana i zaszczepiona.