Adopcje

Od  3 lat współpracuję z Fundacją KASTOR, razem pomagamy bezdomnym zwierzętom- zapewniam im opiekę, miłość, miejsce w moim domu, a następnie szukamy dla nich nowych, troskliwych opiekunów. Udaje nam się wspólnie również wysterylizować najbardziej potrzebujące okoliczne zwierzęta.

 

Kontakt w sprawie adopcji  

tel: Ewelina 534 667 290, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obecnie w moim hotelu na domy czekają:

 

Franuś- już w nowym domu w Warszawie

Cudowny Franuś,to wesoły, pewny siebie, radosny, garnący się do ludzi psiak.
Franuś ma ok 11 miesięcy, waży ok 10 kg To psiak na dłuższych zgrabnych sarenkowatych łapkach. (na zdjęciach wygląda na większego niż jest w rzeczywistości) . Jest niezwykle przyjazny i spragniony kontaktu z człowiekiem.Bardzo ładnie chodzi na smyczy. W domu zachowuje czystość..kocha ludzi..ale jakoś jego nikt nie chce pokochać :(
Został już odpchlony, odrobaczony,zaczipowany, i wykastrowany.

 

              

                

Niwka

suczka, która od bardzo długiego czasu błąkała się na jednej z podkieleckich wsi. Totalnie przerażona, nie było mowy, żeby dała do siebie podejść nawet karmicielom, którzy dokarmiali ją od roku..
W końcu sie udało...Niwka została cudem uratowana, była w wysokiej ciąży, która zagrażała jej życiu..mimo osłabienia przerażona uciekała na widok człowieka.
  Początkowo po trafieniu do hotelu od wszystkich trzymała się z daleka. Była wystraszona i nieufna. Teraz wita nas machając radośnie ogonem, pilnuje dzielnie podwórka. Jeszcze nie wchodzi do domu, ale z zainteresowaniem obserwuje jak robią to inne psy. Każdego dnia  robi postępy.Obecnie Niwka jest radosna, bawi się z psami, podbiega do wyciągniętej ręki i  delikatnie daje się pogłaskać.
Szukamy jej domu z ogródkiem, żeby miała swobodę, bo chodzenie na smyczy na razie nie jest jej mocną stroną.

Niwka jest odrobaczona, odpchlona,wysterylizowana i zaszczepiona.

Czapi

 ok. 8-9 miesięcy wesoły, rozbrykany psiak, który został porzucony w jednej z podkieleckich miejscowości.
Jest więc jeszcze pełen energii, którą musi spożytkować na spacerach. Chętnie bawi się z innymi psami, aportuje piłeczki. Jest bardzo sympatycznym psiakiem, łagodnym i kontaktowym. Potrafi chodzić na smyczy.
Czapi jest odrobaczony, odpchlony,zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Nikuś- zamieszkał w Krakowie

to wesoły ok.12 miesięczny rozbrykany psiak. Początek jego życia nie był taki pozytywny...głodny, poniewierany został porzucony w jednej z miejscowości..
Obecnie nie ma śladu po jego poprzednim życiu- jest przepięknym, średniej wielkości psiakiem, ze zdumiewająco lśniącą i dłuższą sierścią.
To młodziutki psiak, a więc jest jeszcze pełen energii. Chętnie bawi się z innymi psami, aportuje piłeczki. Jest bardzo sympatyczny, łagodny i kontaktowy, ładnie chodzi na smyczy.
Nikuś jest odrobaczony, odpchlony,zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.