O nas

Zwierzęta od zawsze są integralną częścią mojego życia, w naszym domu traktowane są jak członkowie rodziny. Razem przeżywamy ich radości, smutki i gorsze dni. Zwierzęta, które trafiają do Hoteliku Norka otaczam taką opieką, jaką chciałabym, aby ktoś otoczył moje psy. Podejmowane są wszelkie możliwe kroki, aby zapewnić im jak najlepsze warunki i umilić czas rozłąki z ukochanym właścicielem. Każdy zwierzak traktowany jest indywidualnie, według potrzeb i zaleceń właściciela. Psy do dyspozycji mają 2 wybiegi, ogródek i cały dom, który jest dla nich otwarty, a także jest miejscem, gdzie śpią i funkcjonują razem z nami. Bardzo często spacerujemy również po okolicznym lesie.

 

Na koty czeka specjalnie przystosowana kociarnia z ogromnym drapakiem, który zapewnia im sporo rozrywki.

 

Hotelik zlokalizowany jest ok. 15 km od Kielc, w miejscowości Borków (w przypadku problemu z dojazdem, możliwy jest przyjazd po zwierzaka po wcześniejszym uzgodnieniu) w malowniczej i uroczej okolicy pośród lasu, zaś nieopodoal przepływa rzeczka.

 

Zwierzęta, które mają być pensjonariuszami Hoteliku Norka muszą :

-posiadać książeczkę zdrowia, z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym,

-być odrobaczone w przeciągu ostatnich 5 miesięcy,

-być zdrowe,

-być zabezpieczone przeciwko kleszczom.

 

Od blisko 3 lat współpracuje z Fundacją KASTOR na rzecz bezdomnych zwierząt, goszcząc te najbardziej potrzebujące i porzucone zwierzęta w moim hotelu oraz często pomagając w poszukiwaniach nowych domów.

 

W razie nagłej potrzeby, nad zdrowiem zwierząt czuwają najlepsi weterynarze w Kielcach.